POLITYKA PRYWATNOŚCI
 
 
 
 
Polityka prywatności
 
 1. Polityka prywatności dotyczy strony www.energy-partner.pl

 2. Podmiotem zarządzającym stroną www.energy-partner.pl jest:

  Energy Partner E&P spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
  ul. gen. Henryka Dąbrowskiego nr 63, 41-500 Chorzów
  NIP: 6272750238
  REGON: 366867008
  KRS: 0000670428

 3. Zasady polityki prywatności, które są określone poniżej dotyczą tylko strony www.energy-partner.pl nie dotyczą witryn, do których można przechodzić ze strony www.energy-partner.pl. Po opuszczeniu strony www.energy-partner.pl  prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi odwiedzanych witryn internetowych.

  • Korzystając ze strony www.energy-partner.pl akceptujecie Państwo zasady polityki prywatności, które prezentujemy poniżej. Firma Energy Partner E&P zarządzająca stroną www.energy-partner.pl  zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w polityce prywatności w dowolnym czasie,  aktualizacje polityki prywatności będą publikowane na stronie internetowej.

  • Strona umożliwia skontaktowanie się z firmą Energy Partner E&P poprzez wypełnienie przygotowanego formularza kontaktowego.  Wypełnienie formularza kontaktowego wymaga podania danych osobowych, które są używane  przez firmę Energy Partner E&P do kontaktu z osobą przesyłającą formularz w celu odpowiedzi na zapytanie lub prośbę.

  • Strona  www.energy-partner.pl zobowiązuje się do nie przekazywania, nie sprzedawania i nie użyczania danych osobowych swoich klientów innym podmiotom bez zgody klienta, chyba, że będzie wymagało tego obowiązujące prawo.  Dane osobowe użytkowników traktowane są przez firmę Energy Partner E&P jako dane poufne. Każdy użytkownik witryny www.energy-partner.pl ma prawo do wglądu, poprawiania lub usunięcia swoich danych osobowych.

  • Dane osobowe podawane poprzez formularz kontaktowy są chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133 poz. 883)

  • Firma Energy Partner E&P dokłada wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo danych osobowych. Strona www.energy-partner.pl została przygotowana w oparciu o technologie, które służą minimalizowaniu ryzyka przechwycenia danych osobowych przez osoby trzecie.

  • Podczas przeglądania strony, pobierane są dane, które nie identyfikują danych osobowych użytkownika, ale  tzw. dane techniczne na przykład: adres IP,  informacje dotyczące rodzaju przeglądarki internetowej,  systemu operacyjnego, dostawcy internetu. Dane te wykorzystywane są do tworzenia statystyk  np. określenia statystyk odsłon z rozróżnieniem na miejsce zamieszkania czy używanie przeglądarki internetowej. Dane te są danymi całkowicie nie związanymi z danymi przesyłanymi poprzez formularz kontaktowy.
Adres i kontakt
Energy Partner E&P spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
ul. gen. Henryka Dąbrowskiego nr 63, 41-500 Chorzów


DANE KONTAKTOWE
INFORMACJE DODATKOWE
NIP: 6272750238
REGON: 366867008
KRS: 0000670428
Formularz kontaktowy